fbpx

Obecný popis kurzů individuálních lekcí

Kurzy a semináře

Naše kurzy a semináře se věnují latinskoamerickým nebo standardním tancům. Naučíte se v nich taneční dovednosti a kreace od začátečnických úrovní až po pokročilé.

Lekce trvá 60 nebo 90 minut a je vedena zábavnou a přehlednou formou, kterou máme odzkoušenou léty trenérské praxe. Každý si tak z lekce odnese potřebné informace pro zvládnutí daných dovedností. Podívejte se na naši nabídku kurzů a nechte se vtáhnout do víru tance!

Lady-dance

Naučíme vás několik různých variací do latinskoamerických tanců, které jsou vhodné pro nepárový tanec a mohou zábavnější formou nahradit například hodiny aerobiku.

Nemáte touhu vyniknout v párovém tanci? Rádi tančíte a chcete něco udělat pro svou kondici a zdraví? Chcete poznat nové lidi se stejným vztahem k pohybu a tanci? Rády se učíte něco nového? Vyberte si jeden z našich lady-dance kurzů a přijďte si s námi zatančit!

Individuální lekce

Pod vedením profesionálního lektora se naučíte latinskoamerickým a standardním tancům všech výkonnostních úrovní. To vše s potřebnou časovou i místní flexibilitu výuky.

Chcete se zlepšovat co nejrychleji? Nebaví vás veřejné kurzy, ve kterých se vám už nedostává nových informací? Chcete naprosto individuální přístup a tempo, které je přizpůsobeno vašim potřebám? Domluvte si individuální lekce s profesionálním lektorem.