fbpx

O nás (Easy to dance)

Může se zdát, že spojení slov EASY a DANCE si trochu protiřečí, cesta tance není z těch nejsnadnějších. Taneční studio EASY TO DANCE je zde proto, aby vás provedlo tanečním světem, pokud možno tou nejpřímější a pro vás nejlepší cestou přímo k vašemu tanečnímu cíli.

Naši lektoři podle aktuální úrovně každého tanečníka upraví jeho tréninkový program a doporučí další postup, který povede ke zlepšování. Náš systém výuky vám ukáže cestu, která pro vás bude optimální. Na každém tanečníkovi záleží, co si zvolí a zda bude postupovat rychleji nebo naopak pozvolnější cestou.

Společenský tanec určitě není snadný, jeho zvládnutí vyžaduje mnoho úsilí, ale zvládnout ho může prakticky každý, kdo umí alespoň chodit. Nejsou třeba žádné specifické predispozice, úspěšní můžete být nezávisle na tom, zda jste vysocí, nebo malí, štíhlí, nebo “trochu při těle”. Záleží pouze na tom, zda toužíte tančit.

 

Co na to říct:

Najděte svou lásku k tanci. Jednodušší už to nebude.

 

Lukáš Bříza

Lukáš Bříza

Majitel společnosti

Co o nás říkají naši klienti?

Pro všechny, kdo se opravdu chtějí naučit tancovat – za mě je Lukáš vynikající partner. Vždy najde v rozvrhu čas, je flexibilní, umí lekci přizpůsobit potřebám a cílům partnerky. Dokáže s Vámi hodiny důsledně cvičit základy a nejít ani o krok vpřed, dokud to není téměř dokonalé, nebo naopak postavit zajímavou sestavu a v rychlém čase dotrénovat co je potřeba. Za mě nikdy nemá špatnou náladu, hodně se na tréninku smějeme, přesto mi nepromine jediný krok a důsledně trvá na svých principech. Takže pro mě zároveň smysluplný trénink, posun vpřed a relax hlavy a nervů.

Koncept pro-am mi zcela vyhovuje. Zkušenější partner táhne celý pár vpřed a výkonnostně vzhůru. Jen vám nesmí vadit, že to není partner jen pro Vás. To je třeba si v hlavě postavit dobře. Léta jsem se domnívala, že tancovat se dá jenom, když je vám 17. No, není to pravda. A je to skutečně prima pocit. Alena Patrovská

Největší výhodu pro-am vidím v tom, že zjistím, co konkrétně já dělám špatně a jak to spravit. To v hromadných kurzech není úplně možné, protože tam dostanete spíš univerzální recept pro všechny a sami si z něj musíte vybrat ty informace, které platí pro vás. Navíc technice se v kurzech často ani tolik prostoru nevěnuje. Jsou to spíš stále stejné kroky, jen jinak poskládané. A tak se tam člověk některé věci naučí špatně. Nebo prostě jen vidí, že ten jeho tanec vypadá v zrcadle nějak divně, ale netuší proč. A tohle se právě s Lukášem nikdy nestane, protože vás to prostě nenechá dělat špatně. Umí to všechno výborně vysvětlit (a s jeho bezmeznou trpělivostí třeba i desetkrát), takže vždy přesně vím, co, proč a jak mám dělat.

Další obrovskou výhodou je to, že se můžete učit to, co vy chcete a jak dlouho chcete. Nejste svázaní nějakým programem kurzu, kde jsou pro každý tanec vymezeny 2 hodiny a hotovo. Můžete třeba donekonečna trénovat jen to, co nejde vám a nikoho tím nebrzdíte. A naopak nikdo nebrzdí vás opakováním toho, co vy už umíte.

A samozřejmě úplně jedinečná je na pro-am ta možnost tančit v páru. Kurzy pro sólo ženy jsou sice super, ale v páru je to zkrátka jiné a ničím nenahraditelné. A hledat si partnera přes seznamky do běžných tanečních není vůbec snadné – žalostně málo mužů tančí a opravdu malé procento těch, kteří začnou v tanečních, u toho vydrží. Lukáš je navíc nejen úžasný tanečník, ale i člověk, takže ty hodiny s ním jsou plné smíchu a nezapomenutelných zážitků a já jsem vážně ráda, že jsem ve svém období tanečního hledání narazila právě na něj. Martina Humpolíková